Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Ce-Aluminium Materiële 100lm/W leidde lichten binnen warm wit van de Vloed Licht 100 Watts geleid vloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminium |
Openlucht LEIDENE van 8000lm 6500K 400w 300w 200w SMD Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en circuitontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende werkzaamheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (v): | AC220-240V |
Licht van de water het Bestand 100W Hoge Lumen Geleide Vloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Leidde het de fabrieks hoge lumen waterdichte ip65 van China zonnestraatlantaarn 200w
| Toepassing: | WEG |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Productnaam: | De ZONNEstraatlantaarn 50W 100W van KCD TRS05 |
Modulaire RGB LEIDENE Vloed Lichte 200w 300w 400w Marine Projector Equivalent Sport Lighting
| Macht: | 50W/100W/150W/200W/250w/300w |
|---|---|
| Materiaal: | het lichaam van de aluminiumlegering |
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 90 |
Openlucht LEIDENE van de aluminium Uiterst dunne Sensor 10w Vloedlichten
| MACHT: | 10W |
|---|---|
| GDT: | 2700-6500K |
| CRI: | >80 |
Industriële buiten LED overstromingslichten met 120 graden straalangel 130lm/W licht efficiëntie
| Zienhoek: | 120 |
|---|---|
| Lichaamskleur: | BLACK/GRAY |
| Werktemperatuur: | -25 - 45℃ |
Van waterdichte Openlucht LEIDENE de Schakelaarcontrole Vloedlichten 50w 100w 150w 200w 120lm/W
| Het werk voltage: | AC 85-265V, 100-277V |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD 2835/5050/5054/3030 |
| lichtgevende efficiency: | 120lm/W |
90lm/W Openlucht LEIDENE van de glaslens Vloedlichten Rgb Automatische Sportlights Schoonmakend ultra Heldere Geleide Parels
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Huisvestingskleur: | Zwart |
| Lensmateriaal: | dik aanmakend glas |
Van volledige Openlucht LEIDENE van de Wattage Lange Kabel de GraadStralingshoek 2700-6500K IP65 Vloedlichten 120°
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
|---|---|
| Wattage: | 10W/20W/30W/50W/100W |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |

