Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
Het hoge Lumen IP65 Waterdichte 6500K 100W 150W 200W maakt LEIDENE Straatlantaarn waterdicht
| Steundimmer: | Ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
Super Waterdichte Helderheids Slanke Openluchtstraatlantaarn 100W IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Van 100 LEIDENE van W 150 W 200 W Zonne Openlucht Opgezette de Projector Lichte Bouwers Vloedlichten Grond
| Productnaam: | Zonne Openluchtlicht met Bewegingssensor |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Sleutelwoord: | Openlucht Zonne Waterdichte de Vloedlichten van gelijkstroom |
Lichten van de landschapsip65 de Openlucht Geleide Zonne Aangedreven Vloed
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120° |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
High Power Module waterdichte LED-straatverlichting buiten 70Ra 100watt
| Stroom: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED-chip: | 2835LED |
| Ingangsspanning: | AC100-240V |
Energiebesparend Buiten IP65 Waterdicht 50w 100w 150w 200w Led Street Lamp LED Street Light 150 Watt
| Toepassing: | Straatverlichting |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP 65 waterdichte openlucht |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Leidde het Hoge Lumen van het aluminiumlichaam 150W IP66 het merkspaanders van Straatlantaarn draaibare hoge lumen
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
OEM ODM 220V 150Watt maken de Openlucht LEIDENE Straatlantaarns draaibare het merkspaanders waterdicht van IP65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
KCD waterdicht hooghelderheidslamp buitenshuis 100 Watt langeafstands LED straatlicht met automatische dimmingcontrole
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |

