Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
17000lm allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn Hoge Helderheid 120w 250w 300w
| Productnaam: | Allen in één zonne LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Gebruik: | De Tuinvierkant van de straatweg |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
De uiterst dunne Geleide Straatlantaarn 50Watt van 130lm/W Smd
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
6500K allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 50 W 100 W 150 W 200 W IP65 Openlucht
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 50w 100w 150w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 170 |
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
100 W 200 W 300 Zonne Aangedreven LEIDENE van W Straatlantaarnssmd2835 LiFePO4 Batterij
| Productnaam: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Wattage: | 100W/200W/300W |
| Lichtbron: | Leiden |
Hoge Lumen Draagbare 100watt Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Maak 50 Watts Geleide Straatlantaarnsac Parkeerplaats Heldere N Schaal waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
KCD Die Casting Aluminium IP65 Waterdicht 50w 100w 200w 300w Outdoor Garden Solar LED Rechargeable Flood Light
| Toepassing: | Straat, weg, snelweg |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 Graad |
| Tijd van ontslag: | 6-8 uur |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
30W 60W 100W allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn Openluchtenergie - besparing IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Geïntegreerde LEIDENE Straatlantaarnsip65 Waterdichte Antieke Straatlantaarn 30000 Beroepsleven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |

