Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 215 producten.
Moderne LED straatverlichting voor buiten
| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Applications: | outdoor |
| Color Temp: | 3000-6500K |
Zonne de Vloedlicht van IP66 150W 100W 60W 30W met Afstandsbediening
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
Hoog-helderheid Main-powered LED straatlicht, Aluminium legering lichaam, IP65 waterdicht, Branded LED chips, Auto op / uit's nachts, ideaal voor stedelijke wegen, parken, gemeenschappen,en meer verlichtingstoepassingen
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Smart Mains-powered LED straatlicht, Aluminium legering lichaam, IP65 waterdicht, Branded LED-chips, automatisch aan / uit in de nacht, energiezuinig, ideaal voor stedelijke slagaders, industriële parken, campussen
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Energie-efficiënte LED-straatverlichting, 155 lumen/watt, aluminiumlegeringsbody, IP65 waterdicht, merk-LED-chips, automatisch aan/uit gaan's nachts, ideaal voor stedelijke slagaders, snelwegen, commerciële gebieden
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6500K |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Ra70 2700k Zonne-energie LED straatverlichting Hitte en vorstbestand voor alle weersomstandigheden
| Toepassing: | LANDSCHAP |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| CCT: | 2700-6500K |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoog Lumen allen in Één Zonne Lichte 100W Super Brightneess
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

