Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
KCD Parkeerterrein Die Casting Aluminium Smart 5 jaar garantie 30w LED straatlicht Buitenlandschap Straat
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| levensduur: | >50000h |
KCD Automatic Retrofit Smart High Quality AC Energy Outdoor Garden 220v 40w 65w 80w 90w 150w 200w COB LED straatlicht
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| levensduur: | >50000h |
Bewegingssensor All In One Zonne-LED straatlicht 50W 100W 200W IP65 Waterdicht Landschap Lamp
| Zonnepaneel: | 60W*18V mono-type |
|---|---|
| Batterij: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Werktijd: | 10-15 uur/dag, 5-7 regenachtige dagen |
CE Garden IP65 Outdoor Waterproof 50W Solar Flood Light
| Itemtype: | Zonne Aangedreven Vloedlicht |
|---|---|
| Toepassing: | LANDSCHAP |
| Macht: | 20W 30W 50W 100W 150W 200W |
KCD Garden 50W 100W 150W 200W 300W 250lm/w SMD 3030 Projector Waterdicht Moderne elektrische straatlamp LED straatverlichting
| Plaats van herkomst: | Plaats van oorsprong Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassingen: | weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
Grote Graad Openlucht LEIDENE Straatlantaarn 30Watt 50Watt 100Watt 150Watt SMD 3030
| Energievoorziening: | Wisselstroom elektrisch |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
Hoge Lumen6000k Zonne LEIDENE Straatlantaarn met de Ingebouwde Schemer van het Batterijenip65 Aluminium aan Dawn
| Gebruik: | Tuin, Straat, Weg, Weg |
|---|---|
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
| Materiaal: | Aluminium |
Zwart Lichaam 17000 Lichten 50w 100w 200w 300w IP65 van de Lumen Openlucht Zonnevloed
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garantie: | 3 jaar |
KCD Industrial Aluminium 100w 200w 300w Veiligheid Zonne Flood Light High Lumen Oplaadbare Zonne Floodlights
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Wattage: | 100 W |
| lumenous: | 170LM/W |
Moderne LED straatverlichting voor buiten
| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Applications: | outdoor |
| Color Temp: | 3000-6500K |

