Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
Automatische van de Waterdichte LEIDENE van 100W 22000lm IP65 Super brighlampen Straatlantaarn Zonne Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 220V |
Het basketbalhof 12Volt SMD 100W maakt LEIDENE Straatlantaarn Zonne lichte super hoge macht waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
OEM ODM Gegalvaniseerde Ip65 30W Zonnecobrahead Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Geïntegreerde Geleide Zonne het Aluminiumlegering 50w 100w 150w 200w van de Batterijstraatlantaarn Ip65
| Levensduur (uren):: | 50000 |
|---|---|
| Werktijden (uren):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Energie - besparings10w 20W 50W 60W 90W Geïntegreerde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
100lm/W maak LEIDENE Straatlantaarnschemer waterdicht om te dagen poolip65 hoge macht 150 watts 20000 lumen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Energie - de besparing geleide huisvesting van het straatlantaarnaluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De waterdichte Zonnevloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
De modulelens 6500K 200W 130lm/W maakt LEIDENE Straatlantaarn waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
170lm/w zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns60watt 90watt 200watt Openluchtparkeerplaats met Ingebouwd Lithium Ion Battery
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Itemtype: | Straatlantaarns |
| Het werk leven (uur): | 50000 |

