Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
IP65 waterdichte geleide openluchtvloedlichten 20W 30W 50W 100W 150W 200W
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Maakt de hulpmiddel Vrije Weg Flexibele Ip65 Geleide Aangedreven Straatlantaarn Zonne waterdicht
| Eigenschap: | gemakkelijke installatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 220V |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
Kerstmis Zonne Aangedreven LEIDENE van 80CRI 240V 200 W Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Anticorrosieve Ip67 EMC 20000 openlucht de hoge machtslicht van de Lumen Navulbaar Straatlantaarn 30W 50W 100W 150W 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Wegenplan 50 W 100 W 150 W leidde Straatlantaarn 265V Slanke Smd
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
EMC 30w 60w SMD3030 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
120lm/w maak van het LEIDENE de Huisvesting Straatlantaarn50watt 100watt 150watt Aluminium waterdicht
| Itemtype: | Straatlantaarns |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, Rijweg, openlucht, tuin |
| Sleutelwoord: | optische lens openlucht20w/30w/50w/100w geleide straatlantaarn |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
KCD 30w 50w 100w 150w Gegote aluminium behuizing Buitenverlichting AC Smart Waterproof LED Street Light Prijs 50w
| Toepassing: | Led straatlamp |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |

