Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ rgb outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 50 producten.
Rgb Openlucht LEIDENE Vloed steekt 200 W 300 de Commerciële Warme Witte Veiligheid van W aan 110v 5000k Ip65
| Itemtype: | Vloedlichten |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
Stadion van RGB Openlucht LEIDENE de Koude Witte Schijnwerper Vloedlichten 10w 20w 100w
| Itemtype: | Vloedlichten |
|---|---|
| Toepassing: | Sportenstadions, LANDSCHAP, Tuin, Vierkant, de Bouw |
| Kleurentemperatuur (GDT): | Koel Wit, Warm Wit, Zuiver Wit |
8000lm van openlucht LEIDENE Warme Witte Modulaire RGB Vloedlichten 10w 30w 50w 5000k
| Macht: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Punt: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
90lm/W Openlucht LEIDENE van de glaslens Vloedlichten Rgb Automatische Sportlights Schoonmakend ultra Heldere Geleide Parels
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Huisvestingskleur: | Zwart |
| Lensmateriaal: | dik aanmakend glas |
6500K 10000lm lichtgevende buiten LED overstroming lichten voor industriële
| Kleurtemperatuur (CCT): | 2700K-6500K |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik: | Voorraad, industrie, detailhandel |
| IP-classificatie: | IP65 |
High Lumen Outdoor Led Flood Light Voor Yard Garage Warehouse Hofpoort Zonneprojectie Licht
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Artikel 1: | SLOAR Buitenste overstromingslicht |
Industriële buiten LED-overstromingslichten -25-45°C 10W 20W 30W 50W 100W 150W 200W 300W
| Materiaal: | Aluminum+PC |
|---|---|
| Chipmerk: | SMD 2835 |
| Zienhoek: | 120 |
Sportenhof 220v 30w 50w van Openlucht LEIDENE van de de Motiedetector Vloedlichten IP65 de Slimme Hoge Mast
| Het werk leven (uur): | 50000 |
|---|---|
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
| Stralingshoek (°): | 120 graad |
Industriële buiten LED overstromingslichten met 120 graden straalangel 130lm/W licht efficiëntie
| Zienhoek: | 120 |
|---|---|
| Lichaamskleur: | BLACK/GRAY |
| Werktemperatuur: | -25 - 45℃ |
LEIDEN van 100w 200w Vloedlicht voor Park Uiterst dunne Warme Witte RGB
| Kleur: | witte zwarte, |
|---|---|
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
| Itemtype: | Bevindende Moderne Staande lamp |

