Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ rgb outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 50 producten.
170lm/w de zonne Openluchtvloed steekt Pakhuistuin RGB 50w 60w aan
| Itemtype: | Zonne Openluchtvloedlichten |
|---|---|
| Productnaam: | IP65 openlucht zonne geleide de vloedlichten van 25W 40W 60W 100W |
| Macht: | 50w/100w/150w |
Pakhuis Openlucht LEIDEN Zonnevloed Licht RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het werk Wijze: | Licht sensor+remote-controlemechanisme |
| Verlichtingstijd: | 10-12hours per dag |
Solar Flood Light, LED Outdoor Light, Waterdicht Bewegingssensor Light, Duurzaam Aluminium, Energiezuinige Verlichting, Tuinlicht, Parkeerplaatslicht, Warehouse Light
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Kracht: | 500 W |
LED 400W AC220V reflector schijnwerper IP65 waterdichte buitenverlichting tuin vierkante schijnwerper
| Verlicht hoek: | 120 |
|---|---|
| Materiaal lamphuis: | Aluminium |
| Transport pakket: | Door Overzees/de Lucht/druk uit |
Van RGB LEIDENE van Marine Dimmable Smart LEIDENE Schijnwerper10w 30W 50W 200W Projector Vloedlamp
| Productnaam: | Geleide Schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
| Type: | Waterdichte IP65 Geleide Schijnwerper |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Projectoren Beveiliging Stadion Tuin Buiten 12v SMD Smart Nieuwe RGB LED Floodlight Flood Lights
| productnaam: | GK-P |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
120 graden lichtstraal engel buitenverlichting met waterdicht ontwerp
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Kleurweergave-index ((Ra): | 80 |
| Gebruik: | Kamperen Vissen Noodwandeling |
IP65 220v Goede kwaliteit Aluminium behuizing Outdoor noodverlichting Pir Sensor 50w 100w 150w 200w 300w LED-licht
| Zienhoek: | 120 |
|---|---|
| Lichaamskleur: | Zwart |
| Werktemperatuur: | -10 tot +45°C |
Verbeter uw verlichting met zonne-energie vloedlampen Energiebesparend en duurzaam
| Materiaal: | ABS Huisvesting |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kracht: | 50W-500W |
Hoogwaardige buitenlicht op zonne-energie 2835 LED 160Lm/W
| Spanning: | 6V |
|---|---|
| Schelpenmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
| LEIDENE lamp: | 2835LED |

