Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ rgb outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 50 producten.
steekt de Zonne de Veiligheidsvloed van 20w 30w 60w 100w 200w allen in Één Openlucht Rgb voor Pakhuis aan
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170, 100lm-150lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Aluminiumabs 150lm/w Ra85 Zonne Aangedreven Vloedlichten
| Ip classificatie: | IP 65 maakt waterdicht |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Cri (ra>): | 85 |
Hoge helderheid zonne-energie vloedlampen 170LM/W Voor parkeerterrein
| Afstandsbediening: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type batterij: | LiFeO4 5AH-30AH |
| Lumen: | 170LM/W |
Aluminium behuizing Zonne-energie vloedlampen Lichtend 160Lm/W 6V
| Schelpenmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Artikel 1: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
Groothandelsprijs Projectorlamp Buitenlang bereik 10w 25w 40w 60w 100w 200w 300w Solar LED Modular Flood Light
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Artikel 1: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
LED-zonneverlichting waterdicht IP65, verstelbare hoek, hoge helderheid met duurzaam schild ontwerp, ideaal voor buiten
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Artikel 1: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
Zonne-aangedreven schijnwerper met 2700-6500K kleurtemperatuur, 6V spanning en LiFeO4-batterij voor buitenverlichting
| Schaalmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Item: | SLOAR Buitenste overstromingslicht |
600w zonne Openluchtvloedlichten met Sensor Draagbare Warme Witte RGB
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
300w openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van Ip65 met Tijdopnemer 2835 Smd-Spaanders
| Productnaam: | led zonne-schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | zonneschijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |

