Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ rgb outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 50 producten.
Het Stadion LEIDENE van Commerical Openluchtdimmable Vloed Lichte Ip65 Rgb ultra Heldere Geleide Parels
| het toestaan van Voltage: | AC 85-265V, 100-277V |
|---|---|
| Shell Material: | het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Beroepsleven: | meer dan 50.000 uren |
12 volts van de LEIDENE van 50w 300w 500w 200w Vloed de Lichte Slimme Minismd2835 Veiligheid RGB Schijnwerper
| macht: | 30W |
|---|---|
| Leiden: | SMD2835 |
| Inputvoltages: | AC 85-265V |
100w 200w RGB wand gemonteerd zonne-LED overstromingslicht voor stadion oplaadbaar IP66 waterdicht
| Batterij: | LiFePO4-batterij 3.2V/20AH |
|---|---|
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
| Shell-type: | Aluminium voor gietgieten |
Het Ce Goedgekeurde Geleide de Vloedlicht van de Aluminiumhuisvesting 200w voor tuin draaibaar merk breekt Brede waaier blootstelling af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 100 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
SMD2835 de openluchtveiligheids LEIDENE Vloed steekt RGB 50 Watts aan 100 Watts 200 Watts met Bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120 |
| Het werk leven (uur): | 50000 |
Hoge efficiëntie LED-overstromingslicht met verstelbare kleurtemperatuur Monokristallijn zonnepaneel optische pc-lens en premium merk LED-chips voor buitenbeveiliging en landschapsverlichting
| Schelpenmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Posten: | SLOAR Buitenste overstromingslicht |
KCD Mini Long Distance 20w 50w 100w Bewegingssensor RGB SMD Nieuw ontwerp IP66 Buitenreflector LED Flood Light Met Stand
| productnaam: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
Van het LEIDENE van de Smdspaander de Tribunesporten die Vloed Lichte Hoge Lumen IP66 voor Tuin aansteken
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Itemtype: | Vloedlichten |
| Geleide lichtbron: | SMD2835 |
100W nood LED overstromingslicht voor kamperen wandelen vissen in het zwart
| Materiaal: | Aluminum+PC |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik: | Voorraad, industrie, detailhandel |
| Zienhoek: | 90 |
100w Solar LED Flood Light black 170lm/w ABS housing high brightness garden light house lamp LED bright lamp
| Shell Material: | ABS |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K |
| Artikel 1: | Zonnevloedlicht |

