Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ rgb outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 50 producten.
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LEIDENE Waterdichte Vloed Lichte IP65
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Modulaire RGB LEIDENE Vloed Lichte 200w 300w 400w Marine Projector Equivalent Sport Lighting
| Macht: | 50W/100W/150W/200W/250w/300w |
|---|---|
| Materiaal: | het lichaam van de aluminiumlegering |
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 90 |
LiFeO4 5AH 30AH LED Flood Light 6V Voor buitenverlichting in de bouw
| LED-lichtstroom: | 170LM/W |
|---|---|
| Type batterij: | LiFeO4 5AH-30AH |
| LEIDENE lamp: | 2835LED |
KCD 30w 50w 100w 200w 300w 600w Helderste lens Slim Duisternis tot dageraad Buiten IP65 Tuin Zonne-energie RGB LED Flood Light
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
RGB Zonne Aangedreven Grond van de Vloedlichten Geleide 30w 60w 200w Sport
| Qty leiden: | 36led |
|---|---|
| Werktijden: | 10-12 uren (kleuren veranderende wijze) 8-10 Uren (vast één kleur mde) |
| Type: | Multifunctioneel Zonnedecoratielicht |
Koel Wit Cri85-Aluminium Licht van de 200 Watts het Zonnevloed
| IP Classificatie: | IP 65 maakt waterdicht |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE Lichtbron: | Bridgelux |
Groothandel Prijs Projector Lamp Buitenlang bereik 500w Zonne-Leicht voor tuinhuisgebruik waterdicht
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Wattage: | 500 W |
Slimme Slanke Zonne Aangedreven Vloedlichten 100w 200 W 240 W 300 Navulbare RGB van W
| Toepassing: | LANDSCHAP, Tuin Vierkant Park, openlucht |
|---|---|
| Gebruik: | Van het de Gootdak van de landschapsyard de Weg van de de Deurpoort |
| Werktijden: | 10-12 uren (kleuren veranderende wijze) 8-10 Uren (vast één kleur mde) |
6V zonne-energie vloedlampen met lichtsensor afstandsbediening 2700-6500K
| Spanning: | 6V |
|---|---|
| Afstandsbediening: | - Ja, dat klopt. |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |

