Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led 100 watt street light ] bij elkaar passen 67 producten.
IP66 de waterdichte Anticorrosieve Geleide Hoge Helderheid van de 100 Wattsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
16000 Lumen Slimme LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarn SMD 90 Watts 200 Watts 500 Watts
| Lichtbron: | Bridgelux LEIDEN s of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - legering van het kwaliteits de gietende aluminium |
| Licht degradatietarief: | 25000h ≤ 20% |
De openlucht 100 Watts leidden het Zonne Slanke Lichaam van het Straatlantaarnip65 Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
EMC 100 Watts allen in Één Zonnestraatlantaarn voor Bureauschool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
LEIDENE van Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W van de hoge Machts zonnestraatlantaarn Zonne Waterdichte Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
7500lm het geïntegreerde 50 van de Watts Zonnestraatlantaarn 90° waterdichte IP65 zonnelicht van de hoge machts super brigh van de Straalanglec voor weg
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Geïntegreerde IP65 60 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn allen in
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
100W 200W 300W LED zonne-stralingslicht All In One Geïntegreerd 170lm/W Efficiëntie PC-lens
| Productsoort: | Allen in Één Hoge Machts LEIDENE Zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Wattage: | 100w |
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |
100lm/W maak LEIDENE Straatlantaarnschemer waterdicht om te dagen poolip65 hoge macht 150 watts 20000 lumen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

