Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led 100 watt street light ] bij elkaar passen 67 producten.
ABS Huisvestingsce EMC 100 Watts allen in Één LEIDENE Straatlantaarn voor Parkeerplaatsen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsabs+pc Lens |
| Batterijtype: | Lifepo4 batterij |
Openluchtip66-Hoge druknatrium geleide Straatlantaarn 200W 150W 100W 50W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Aluminum Housing IP65 Waterproof 100 Watt Solar Led Flood Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
De waterdichte Zonnevloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
SMD-Aluminium leidde Openluchtveiligheidsschijnwerper IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
De tuin leidde Zonne Aangedreven Openluchtvloedlichten 100 Watts IP65 met Zonne
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
100 Geïntegreerde Lichtentuin van de Watts Zonne Openluchtvloed Sensor Automatische Schemer Till Dawn
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 100W 120W 200W |
| Productnaam: | PC-Lenssmd LEIDEN Zonnevloedlicht |
Ip65 steekt de Openlucht LEIDENE Vloed 100 Watts10000lm Warme Witte Schijnwerper Ik07 aan
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |
|---|---|
| Levertijd: | 45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Van de het Landschapsvloed van de aluminiumlegering de Geleide Lichten 20w 30W 40W RoHS Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |

