Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led 100 watt street light ] bij elkaar passen 67 producten.
10000lm maak LEIDENE Straatlantaarn waterdicht het Basketbalhof van het 9 Wattsparkeren Lichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Openlucht Slanke Aluminium Zonnestraatlantaarn 100 Watts Super Helder met Lithiumbatterij
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
100W IP67 170lm/W 10kg integreerde de Zonne openluchtschemer van Straatlantaarn zonnestraatlantaarns om te dagen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 12V |
RoHS Openluchtsmd 100Watt 12v Gelijkstroom Zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Energiebesparend Buiten IP65 Waterdicht 50w 100w 150w 200w Led Street Lamp LED Street Light 150 Watt
| Toepassing: | Straatverlichting |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP 65 waterdichte openlucht |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD waterdicht hooghelderheidslamp buitenshuis 100 Watt langeafstands LED straatlicht met automatische dimmingcontrole
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
30000h het leven IP65 100lm/W maakt LEIDENE Straatlantaarn met Zonnepaneel waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Matrijs Gegoten Aluminium5000lm 50w Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
3000k de LEIDENE Hoge Machts Zonnestraatlantaarn Photovoltaic Pool zette 30watt 60watt 100watt op
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 Wateproof |
| Productnaam: | Allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn |
15000lm hoge Machts Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

