Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led 100 watt street light ] bij elkaar passen 67 producten.
van het het Lumenzonnepaneel van de waterweerstand 170lm/w de Hoge Weg Lichte 50w 100w
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Het werk Temperatuur (℃):: | -20~+50 |
| IP classificatie:: | IP65 |
De Automatische Zonnestraatlantaarn van de tuinrijweg allen in met Sensormotie 300 Watts 400 Watts
| Model: | PROBEER |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 2700-6500K |
| Lichtstromen: | 170lm/w |
120lm/W 24000 Lumen Openlucht LEIDENE Straatlantaarns voor Rijwegweg
| Modelnummer: | RL 200W |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Waterdichte Rang: | IP 65 waterdichte openlucht |
FCC IP65 van de Zonne het Aangedreven LEIDENE Materiaal van de het Aluminiumlegering Straatlantaarns Witte Kleur
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Garantie: | 3 jaar |
IP65 Outdoor High Power All In One Led Solar Street Light Aluminium Duurzame paal IK10 Bescherming met zonnepaneel
| Wattage: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |
| Lichtbron: | SMD-Spaanders |
Grote Graad Openlucht LEIDENE Straatlantaarn 30Watt 50Watt 100Watt 150Watt SMD 3030
| Energievoorziening: | Wisselstroom elektrisch |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
Ip65 Commerciële Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 100watt met Auto het Lithiumbatterij van de Intensiteitscontrole
| Itemtype: | Zonne LEIDEN Weglicht |
|---|---|
| Macht: | 100w/150/200w |
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
Energie-efficiënte LED-straatverlichting, 155 lumen/watt, aluminiumlegeringsbody, IP65 waterdicht, merk-LED-chips, automatisch aan/uit gaan's nachts, ideaal voor stedelijke slagaders, snelwegen, commerciële gebieden
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6500K |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Hoge helderheid alles-in-één zonne-LED-straatverlichting Slim verlichtingssysteem 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170LM/W |
|---|---|
| Kleur Tempreture: | 6000K ~6500K (het kan worden aangepast) |
| LiFePO4-batterij: | 72AH 12.8V |

