Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led 100 watt street light ] bij elkaar passen 67 producten.
Hoge waterdichte IP65 de Brede waaier van de Lumen Afzonderlijke SMD 100Watt Zonnestraatlantaarn blootstelling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Van het Openlucht LEIDENE van IP66 3000K 100 W Huisvesting Straatlantaarn de Klassieke Decoratieve Aluminium
| Kleur van huisvesting: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal van huisvesting: | Gietend Aluminium |
| HOOFDbestuurder: | CE, MEANWELL |
Leidde het Hoge Lumen van het aluminiumlichaam 150W IP66 het merkspaanders van Straatlantaarn draaibare hoge lumen
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
De hoge Zonnestraatlantaarn van het Helderheids80w 10000lm Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De Huisvesting van het het Afgietselaluminium 200 van de Openlucht LEIDENE van W 20000lm Straatlantaarnsmatrijs
| Lamptype: | openlucht geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 200W |
| Efficiency (LM/W): | 100-120 lm/w |
Integreerde allen in Één Zonne Aangedreven LEIDENE van 70W Straatlantaarns Openlucht met Lithiumbatterij 6500K
| Modelnummer: | TR01 |
|---|---|
| Ondersteuning Dimmer: | Nr |
| Het laden tijd: | 7hours (Sterke Zonneschijn) |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |
100W openlucht Hoge Helderheids LEIDENE Straatlantaarn 17000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
De Energie van het aluminiumlichaam - integreerde de besparings Zonnestraatlantaarn 100W allen in
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
IP65 waterdichte Zonne de Straatlantaarn Super Helder van 100Watt
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |

