Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
Wegenplan 50 W 100 W 150 W leidde Straatlantaarn 265V Slanke Smd
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Vriendschappelijke Eco allen in Één van de Zonne LEIDENE Batterij Straatlantaarn Hoge Energie 200w 34000lm LiFePO4
| Efficiency: | 34000lm |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |
30000h Zonnestraatlantaarn van de het levens200w Polycrystalline Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Super Slim allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn100w 200w 300w Openlucht Hoge Helderheid
| Toepassing: | WEG, openlucht, Weg, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 170 |
Openlucht LEIDENE van 200W 20000lm 695X235X97mm Straatlantaarns maken draaibare harde shell van IP65 voor fabriek waterdicht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
100W 200W 300W LED zonne-stralingslicht All In One Geïntegreerd 170lm/W Efficiëntie PC-lens
| Productsoort: | Allen in Één Hoge Machts LEIDENE Zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Wattage: | 100w |
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |
Energie - Hoge Automatische het Lumen Super Helderheid van de besparings Zonnestraatlantaarn 100W
| Levensduur (uren):: | 50000 |
|---|---|
| Werktijden (uren):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
IP67 het waterdichte Aluminium 200W integreerde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
De autointensiteit controleerde Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 60w 100w 200w voor Binnenplaats
| Itemtype: | Gespleten zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Productnaam: | Openlucht Geleide zonnestraatlantaarn |
| Macht: | 200W |
Ip65 integreerde de Openlucht Zonne-energie Zonnestraatlantaarn 200 Watts
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |

