Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
Bewegingssensor van de Vloedlichten 200w van de uitbreidingsdraad de Zonne Aangedreven
| Productnaam: | De zonne Aangedreven Tuin van Omheiningsmotion sensor home leidde Zonnelicht |
|---|---|
| Werktijden: | 8-10 uren na volledig geladen |
| Het laden tijd: | 6 uren |
16000 Lumen Slimme LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarn SMD 90 Watts 200 Watts 500 Watts
| Lichtbron: | Bridgelux LEIDEN s of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - legering van het kwaliteits de gietende aluminium |
| Licht degradatietarief: | 25000h ≤ 20% |
Lithiumbatterij buiten de Automatische Zonneinstallatie van het Straatlantaarn200w Project
| productnaam: | Buiten geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
De Huisvesting van het het Afgietselaluminium 200 van de Openlucht LEIDENE van W 20000lm Straatlantaarnsmatrijs
| Lamptype: | openlucht geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 200W |
| Efficiency (LM/W): | 100-120 lm/w |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
IP65 de waterdichte Openluchtmacht van het de Straatlantaarn Hoge Lumen van 50W 200w Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
De waterdichte Zonne Aangedreven Vloed steekt 200 de Levensduur van W aan 110 lm/W 6000K 50000hours
| Wattage: | 200W |
|---|---|
| Lichtgevend: | 100-110 lm/W |
| Lamplichtstromen (lm): | 20000lm |
LiFePO4 de Zonnestraatlantaarn van de Batterijsmd 200W 150W Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
China Factory Solar Power All in One Solar Led Street Light 12V 50W 100W 150W 200W Buiten energiebesparende bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |

