Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Zonne LEIDENE van gelijkstroom Vloed Lichte IP65 100 Watts 200 Watts 300 Watts Navulbare Schijnwerper
| Productnaam: | zonne aangedreven vloedlichten |
|---|---|
| Zonnepaneel: | 6V/10W Monocrystalline Silicium |
| Batterij: | LiFeO4 3.7V/10AH |
Het Stadion LEIDENE van Commerical Openluchtdimmable Vloed Lichte Ip65 Rgb ultra Heldere Geleide Parels
| het toestaan van Voltage: | AC 85-265V, 100-277V |
|---|---|
| Shell Material: | het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Beroepsleven: | meer dan 50.000 uren |
Zonne Aangedreven LEIDEN van SMD Vloedlicht met het Sportterrein 20W 60W van het Sensorstadion
| Productnaam: | smd geleide zonne aangedreven vloedlichten |
|---|---|
| Type: | led zonne-schijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |
300W hoog mast waterdicht Led Flood Light Voetbal Sportveld Long Distance Explosion Proof
| Gebruik: | Openlucht |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 100-150lm/w |
| Wattage: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
De Driepoot200w LEIDEN van de machtslijn Draadloos 24vDc Vloedlicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 90 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Van de de Veiligheidssensor van IP67 400w Gelijkwaardig Geleid de Vloedlicht Stadion
| Lichtbron: | Leiden, Energie - besparing |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP |
Het openluchtlicht van de het Lumen Zonne Geleide Vloed van de Zonnemachtsvloed Lichte 100W Hoge
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Punt: | LEIDEN Openluchtvloedlicht |
| Kleurentemperatuur (GDT): | 2700K-6500K |
120 Lichten van de de Hoge Machts Geleide Vloed van de Graadhoek 2400lm Openlucht
| Punt: | Smd LED buiten schijnwerper |
|---|---|
| Toepassing: | Landschap |
| productnaam: | LED schijnwerper |
Openlucht Waterdichte LEIDEN van 6500K Ra80 Vloed Licht Aluminium die Slank Aangemaakt Glas huisvesten
| Kleur: | Zwart/Wit/Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | HET ALUMINIUM VAN DE MATRIJZENkostprijsberekening |
| Grootte: | 246.6mm*189.4mm*212*8mm |
Optisch Ontwerp Slank 2700lm 30W LEIDEN Vloedlicht
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
| Het materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |

