Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Energie - besparingssmd2835 24000lm 200w LEIDEN Vloedlicht
| Gebruik: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium + gehard glas |
| Toepassing: | Themapark |
Modulaire RGB LEIDENE Vloed Lichte 200w 300w 400w Marine Projector Equivalent Sport Lighting
| Macht: | 50W/100W/150W/200W/250w/300w |
|---|---|
| Materiaal: | het lichaam van de aluminiumlegering |
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 90 |
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
De aangemaakte LEIDENE van de Glaslens 80-90lm/W 200W Vloed steekt Hoge Lumen Regelbare 180 Graad aan
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 80-90lm/w |
| Lumenluf: | 16000-18000lm |
Led licht IP65 waterdicht 2 jaar garantie beste prijs Nice lamp fabriek
| Lamp: | Geleid |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Componenten Levenstijd: | 100.000 uur |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
Waterdichte LEIDENE van IP65 200W Vloed Lichte Openlucht100lm/w Luminious Efficiency
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100lm/w |
| Wattage: | 200w |
Openluchtsportenstadion Geleide Vloed Lichte 300W met Modulebewegingssensor
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| MACHT: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| Cri (ra>): | 80 |
IP65 LED overstromingslicht buitenshuis Hoog lumen Hoog mast 6500K CCT 100-150lm/W
| Inlaatspanning: | AC 85-265V 50-60Hz |
|---|---|
| Outputefficiency: | 100-150lm/w |
| Gebruik: | Buitensportveld met satdium |
24v 200w LED schijnwerper flikkervrij
| Behuizingsmateriaal: | Aluminium + PC-afdekking |
|---|---|
| Wattage: | 50W |
| Stralingshoek: | 30/60/90/80*140° |

