Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
AC100-240V openlucht150w Geleide Vloed Lichte IP65 2700-6500K
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
24V draagbare LEIDENE Vloed Lichte Stofdichte Openluchtip65 100w
| Productnaam: | waterdicht openluchtsmd geleid de vloedlicht van ip65 |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 90 |
| macht: | 100w |
ADC 12 # Zilver 120 ° Hoek Openluchtlamp Lichte 200W leidde Vloedlicht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Mini Ip 65 Navulbaar Geleid de Vloedlicht van 1800lm 20w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
OEM ODM SMD IP66 van Slanke LEIDENE het Hof van het de Lumen Gloednieuwe Basketbal Vloed Lichte 200 Watts Hoge Beste Verkopende Producten Etl Openlucht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Grijze 200W-LEIDENE Vloed Lichte AC 85-265v Explosiebestendige Elektronische Openlucht Werkende Schijnwerper
| Type: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Reeks: | AK |
| Macht: | 200w |
KCD Reflector Buitenwaterdicht Led Flood Light 50W 100w 200w 400w Lineaire Smart Floodlight
| Helderheid: | Hoge helderheid |
|---|---|
| Detectiebereik: | 35m |
| Levensduur: | 50000 uur |
Driverless Uiterst dunne 6500K maakt Geleid Vloedlicht waterdicht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Openlucht Geleide de Vloedlichten van het aluminiumlichaam 50w 4000lm
| Kleurentemperatuur (GDT): | 2700~6500K |
|---|---|
| Macht: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| Gebruik: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
Draagbare Stadion Modulaire 400w 200w LEIDENE Vloed Lichte Stralingshoek 90°
| Productnaam: | De Vloedlichten van de tuingrond |
|---|---|
| Bestuurder: | Meanwell |
| Inputvoltage: | 100-240VAC |

