Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Uiterst dunne Mini LEIDENE van IP65 200w Vloed Lichte warme witte Brede waaier blootstelling
| Het werk leven (uur): | 50000 |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | AC 85-265V |
| Toepassing: | Tuin |
Openlucht Waterdicht Vloed Licht 50W Hoog Lumen met Modulebewegingssensor
| Productnaam: | Geleide Schijnwerper |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Beveiliging Spotlight IP65 Waterdicht Hot Sale Led Flood Light Aluminium Housing Met Beweging Sensor voor Garden Street muur
| productnaam: | geleide vloedlichten |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| Kenmerken: | Corrisiebestendig, drukbestendig |
Grote Graad Openlucht LEIDENE Straatlantaarn 30Watt 50Watt 100Watt 150Watt SMD 3030
| Energievoorziening: | Wisselstroom elektrisch |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
Zonne Openlucht LEIDENE van 30W 50W 100W 150W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, snelweg, buiten, binnenplaats, tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
120° Stralingshoek200w LEIDENE Vloed Lichte 22000lm IP65 Regelbare Energie 180° - besparing
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
| Lumen: | 20000-22000lm |
Buitenzonne-energie licht 50w 100w 200w 300w 400w 500w
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 130 lm/W |
| Wattage: | 200W |
12 volts van de LEIDENE van 50w 300w 500w 200w Vloed de Lichte Slimme Minismd2835 Veiligheid RGB Schijnwerper
| macht: | 30W |
|---|---|
| Leiden: | SMD2835 |
| Inputvoltages: | AC 85-265V |
150W Ultra-Slim LED Flood Light - Hoge helderheid, duurzame aluminiumconstructie, veelzijdig gebruik - Korting voor superieure buitenverlichting
| Vermogen: | 150 W |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 90-100/130-140 lm/W |
| Kleur: | Zwart |
Stadion van het Slanke 200w LEIDENE Bestand Rechthoekige Straal Vloed de Lichte SMD Water
| Geleide lichtbron: | Brigelux |
|---|---|
| LED lichtopbrengst: | >90 lm/w |
| machtsefficiency: | > 95% |

