Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
IP65 de waterdichte LEIDENE Vloed Lichte 100W Anti verblindt Optisch
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Openluchtenergie - Hoog Lumen Geleid de Vloedlicht van de besparings Zonnestraatlantaarn 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
2 jaar Garantie SMD2835 200 Watts LEIDEN Vloedlicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Openlucht Zonne Geleide Vloed Lichte IP65 Waterdichte Hoge Mast allen in Één Weglichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
IP65 matrijs Gegoten Aluminium Geleide Vloed Lichte 100W Bestand Op hoge temperatuur
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
SMD2835 de openluchtveiligheids LEIDENE Vloed steekt RGB 50 Watts aan 100 Watts 200 Watts met Bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120 |
| Het werk leven (uur): | 50000 |
100 W 150 W 200 W 300 W SMD Buiten Led Floodlight Lamp Projector 6000K IP65
| Naam van het product: | waterdicht ip65 outdoor smd zonne-energie led overstromingslicht prijs |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur ((°C): | - 20 - 50 |
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LEIDENE Waterdichte Vloed Lichte IP65
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
3 jaargarantie Smd2835 50w 5000 Lumen Geleid Vloedlicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 100 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

