Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Van de Vloedlichten van de aluminiumhuisvesting 150W de Zonne Openlucht Hoge Helderheid met Afstandsbediening
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van het aluminiumlichaam 30Watt 5100lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Lichten van de de Afstandsbediening de Zonnevloed van 150W 100W 60W 30W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Industrieel allen in Één Zonne Openluchtvloedlichten 100W van IP67
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
De hoge Lichten van de Helderheids30w DC5V 5100lm Zonne Openluchtvloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Zonne de Vloedlicht van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Aluminiumstadion die Slanke Geleide Openlucht Waterdichte Vloed Lichte 100W aansteken
| Het werk leven (uur): | 50000 |
|---|---|
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
| IP Classificatie: | IP65 |
3 Lichten van de het Landschapsvloed van de jaargarantie 100watt de Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
30W leidde de landschaps Moderne Verre Tuin Zonnevloedlicht 170 lm/w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
OEM ODM van de het Super Slimvloed van het Aluminiumlichaam 80W Lichte openlucht het landschapsverlichting
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |

