Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
IP65 het Zonnepaneelvloed Lichte 80lm/w van de straatverlichting 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC200-240V |
Hoge Helderheidsip65 20000lm Openlucht LEIDENE Schijnwerper
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 100 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Super Heldere 60W 190*219.5*45mm Zonne Openluchtvloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
200Watt het zonne Openluchtaluminium die van Vloedlichten KCD 20000 lumen 250w huisvesten leidde zonnevloedlicht voor openlucht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Hoog Lumen 70000 Lichten van de Lumen Stofdichte Zonne Openluchtvloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
ODM de Optische Lampen van de Ontwerp100w Geleide Vloed Openlucht met Bestuurder
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 90 |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van DC5V 100W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
75000 Lumen 150W 274.5*314.5*45.5mm Zonne Openluchtvloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Lichte 30W 60W 100W 150W 200W IP65 Hoge Lumen van de tuin het Openlucht Geleide Zonnevloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Onsite-het meten, Projectinstallatie |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
| Cri (ra>): | 80 |

