Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Het aluminiumlichaam boog 58 van het het Metaalhalogenide van de Duim50w Vloed de Lichte Openlucht Geleide Schijnwerper Sport
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Waterdichte bewegingssensor Explosiebestendige 20w Schijnwerper Openluchtip65
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | AC 85-265V |
| Cri (ra>): | 80 |
De Geleide Vloed Lichte Ip66 van de tennisbaansport Verlichting voor Park
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
De LEIDENE van CRI 80 Zonnevloed Lichte 300W maakt Zonne Openluchtschijnwerper waterdicht
| CRI: | 80 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | Daglicht |
| Zonnepaneel: | Monocrystallin |
3000k de openlucht Zonne Aangedreven Vloed steekt LEIDENE Bron 100 Watts 200 Watts Dask aan Dawn Long Time aan
| Macht: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Dekkleur: | Donker grijs |
van de Vloedlichten 100w van 2700K 6500K Zonne Aangedreven LEIDENE van de de Capaciteits3.2v Batterij SMD 3030 Grote Parels
| Wattage: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Batterij: | 3.2V 6/12/18Ah |
| Zonnepaneel: | 6V 6/15/20W |
Van 150 Watts LEIDENE de Zonne Openluchtschemer Vloedlichten aan Dawn Security Pir Sensor Motion
| Productnaam: | zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
Pakhuis Openlucht LEIDEN Zonnevloed Licht RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het werk Wijze: | Licht sensor+remote-controlemechanisme |
| Verlichtingstijd: | 10-12hours per dag |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
30W de hoge Lichten van de Lumenip66 Waterdichte Openluchtvloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |

