Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
300w openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van Ip65 met Tijdopnemer 2835 Smd-Spaanders
| Productnaam: | led zonne-schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | zonneschijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |
Slanke Zonne de Vloed Lichte 20W Super Heldere LEIDENE van Protable Schijnwerper voor Pakhuisfabriek
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170, 100lm-150lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
van de de Bewegingssensor de Openluchtvloed van 150W 400W Ip65 Gloeilampen voor Basketbalhof
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Toepassing: | Tuin, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
Van 100 LEIDENE van W 150 W 200 W Zonne Openlucht Opgezette de Projector Lichte Bouwers Vloedlichten Grond
| Productnaam: | Zonne Openluchtlicht met Bewegingssensor |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Sleutelwoord: | Openlucht Zonne Waterdichte de Vloedlichten van gelijkstroom |
Waterdicht buitenlicht met LED
| Warranty: | 3 years |
|---|---|
| Working temperature(℃): | -20 - 50 |
| Application: | Outdoor |
50 W - 300 W waterdicht LED-overstromingslicht Veiligheidssensor Zonne-overstromingslicht Voor buitenmuur
| Productnaam: | Buitenzonne-afdekkingslicht voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering+monokristallijn silicium |
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
Gegoten LEIDENE van de Aluminiumlifepo4 Hoge Macht Schijnwerper 100 Watts
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| Gebruik: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
| Materiaal: | Aluminium + gehard glas |
De explosiebestendige Waterdichte 30w Geleide Bewegingssensor van de Schijnwerpermodule
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Productnaam: | LED schijnwerper |
Certificaat van Ce ROHS van de aluminium het Openluchtsmd2835 IP65 50w Geleide Schijnwerper
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Toepassing: | Landschap |

