Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Geknoeid Glas200w LEIDEN Vloedlicht
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Zwart Lichaam 17000 Lichten 50w 100w 200w 300w IP65 van de Lumen Openlucht Zonnevloed
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garantie: | 3 jaar |
OEM ODM 220V 150Watt maken de Openlucht LEIDENE Straatlantaarns draaibare het merkspaanders waterdicht van IP65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
IP65 de waterdichte Lichte 400W Navulbare Hoge Output van de Hoge Machtsvloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Van de aluminiumhuisvesting 100W de Zonne Geleide Openluchtip65 Waterdichte Afstandsbediening van de Weglichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Hoge Waterdichte het Lumen50w Openluchtschijnwerper IP65 van het aluminiumlichaam
| Productnaam: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Garantie (Jaar): | van 3 jaar |
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
De openlucht Lichte 30W Energie van de Zonnemachtsvloed - besparingslandschap
| productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
| Punt: | Smd LED buiten schijnwerper |
Van de de Bouwvloed van 20W 30W 50W 100W de Lichte groothandelsprijs over lange afstand allen in één leidde vloedlicht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Sportveld Zwaarwaar Aluminium Flood Light 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Dekkleur: | grijs |
| Inlaatspanning: | AC 85-265V |
Matrijs Gegoten Zonne de Vloed Lichte 100W Hoge Helderheid van het Aluminiumlandschap
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

