Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
170lm/W mono Zonne Openluchtvloedlichten 50w 100w 200w 300w gelijkstroom 6V
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Dekkleur: | Zwart |
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
De LEIDENE van CRI 80 Zonnevloed Lichte 300W maakt Zonne Openluchtschijnwerper waterdicht
| CRI: | 80 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | Daglicht |
| Zonnepaneel: | Monocrystallin |
Openlucht Waterdicht Vloed Licht 50W Hoog Lumen met Modulebewegingssensor
| Productnaam: | Geleide Schijnwerper |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
KCD IP65 Wireless Dusk To Dawn Auto Solar Monocrystalline Sport Stadion Floodlight 200w 500w 2000w Zonne Flood Lights
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Grijs |
De explosiebestendige Waterdichte 30w Geleide Bewegingssensor van de Schijnwerpermodule
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Productnaam: | LED schijnwerper |
van de het Lumen Draagbare Geleide Vloed van 20w 30w 50w Hoge het Werkklem Navulbaar USB
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Multifunctie 20 W 40 van de Draagbare LEIDENE van W 12v Gelijke het Werk de Lichte Vervangbare Kleur met Tribune
| Productnaam: | Openlucht navulbare draagbare LEIDEN van 100w het werklicht |
|---|---|
| Werkende Voltageleiden: | Gelijkstroom 6V |
| Geleide Lichtgevende Efficiencyleiden: | 170 Lm /W |
Nieuwe aankomst AKCD luminum Floodlight IP65 Waterdicht Buiten 50W 100W 150W 200W 400W AC LED Flood Light
| productnaam: | IK02-2 |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
Gegoten LEIDENE van de Aluminiumlifepo4 Hoge Macht Schijnwerper 100 Watts
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| Gebruik: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
| Materiaal: | Aluminium + gehard glas |

