Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
30W 50W 100W 300W 500W LED-Zonne-Floodlicht Buiten IP65 Flood Light
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Laadtijd: | 6-8 uren |
| Kleurtemperatuur: | Warm wit |
50 W 100 W 200 W 300 EMC van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Hogere Omzetting Rate Strong Protection
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Het werk voltage: | Gelijkstroom 6V |
KCD Waterdicht IP65 High Lumen Gymnasium Tuinstadion Zwaargewicht 30w 50w 100w 200w 300w Buiten LED Zonne-Lijst
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart, grijs |
Draadloze Zonne Openlucht de Vloedlichten Smd 5050 van 50w 100w 200w 300w
| Wattage: | 50w, 100w, 200w, 300w, ect. |
|---|---|
| LEDs: | smd 2835/smd 5050 |
| Boon hoek: | 180 graden |
Zwart Lichaam 17000 Lichten 50w 100w 200w 300w IP65 van de Lumen Openlucht Zonnevloed
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garantie: | 3 jaar |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Projectoren Beveiliging Stadion Tuin Buiten 12v SMD Smart Nieuwe RGB LED Floodlight Flood Lights
| productnaam: | GK-P |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
3000k de openlucht Zonne Aangedreven Vloed steekt LEIDENE Bron 100 Watts 200 Watts Dask aan Dawn Long Time aan
| Macht: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Dekkleur: | Donker grijs |
KCD Kleine automatische schakelaar 60w 200w 300w Beveiliging Goedkope LED-verlichting Zonneverlichting Buitenverlichting 100w
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
Monocrystalline Zonne Aangedreven Vloed steekt Afstandsbediening voor Tuinpakhuis aan
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| HOOFDchip type: | SMD 2835 |
EMC 100 Watts allen in Één Zonnestraatlantaarn voor Bureauschool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |

