Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Waterdichte bewegingssensor Explosiebestendige 20w Schijnwerper Openluchtip65
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | AC 85-265V |
| Cri (ra>): | 80 |
Pakhuis Openlucht LEIDEN Zonnevloed Licht RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het werk Wijze: | Licht sensor+remote-controlemechanisme |
| Verlichtingstijd: | 10-12hours per dag |
Explosion Proof 100W 300W Led Solar Flood Light For Gym
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
De Geleide Vloed Lichte Ip66 van de tennisbaansport Verlichting voor Park
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
IP65 openlucht van het de Maïskolf18v 18w geleide Werk van de Noodsituatievloed Lichte geleide het werk lichte navulbare, regelbare helderheid Licht rech
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
IP65 de waterdichte Openluchtmacht van het de Straatlantaarn Hoge Lumen van 50W 200w Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
Een projectorlamp voor verlichting van een groot gebied met een opvouwbare hoek, een gemakkelijke installatie, een laag elektriciteitsverbruik en aanpasbare producten
| Productnaam: | EK06 |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Werktemperatuur (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
IP65 van de waterdichte Openlucht Slimme LEIDENE Zonne Aangedreven de Lichten60w Energie Motievloed - besparing
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Het de Noodsituatiewerk Lichte 2700~6500K van Ce 80Ra 144w het Vouwbare Mobiele Laden
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

