Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 500w solar flood light ] bij elkaar passen 73 producten.
Groothandel Prijs Projector Lamp Buitenlang bereik 500w Zonne-Leicht voor tuinhuisgebruik waterdicht
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Wattage: | 500 W |
Hoog vermogen 50W-500W zonnelampen met 120 graden straalhoek en 6000K koel wit LED
| Materiaal: | ABS Huisvesting |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Stroom: | 50W-500W |
De openluchtafstandsbediening van het de Vloed Lichte 50W Hoge Lumen van de Tuinveiligheid Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
SMD2835 energie - van het de Vloed Licht 200W Hoog Lumen van de besparingsveiligheid Zonne het Aluminiumlichaam
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
KCD Op zwaar werk berekende Openlucht300w 200w 100w 50w leidde Zonnevloedlicht
| IP Classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90 |
| LEIDENE Lichtbron: | Leiden |
Aluminium van hoge Machts het Geleide Chip Outdoor Solar Flood Light 50W voor Tuin
| Productnaam:: | Openlucht Geleid Vloedlicht |
|---|---|
| Gebruik:: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
| Toepassing:: | LANDSCHAP |
De waterdichte Zonnevloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Hoog aluminium - licht van de kwaliteits100w het openlucht zonnevloed
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
KCD IP65 Wireless Dusk To Dawn Auto Solar Monocrystalline Sport Stadion Floodlight 200w 500w 2000w Zonne Flood Lights
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Grijs |
van de het Aluminiumhuisvesting van 500Watt IP66 van het het Metaalhalogenide Zonne de Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |

