Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 500w solar flood light ] bij elkaar passen 73 producten.
Hoge Helderheidsip65 5000k Geleide Vloed Lichte 50W 100W 200W 300W 500W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
GDT van de Vloedlichten 2700~6500K van 100w 150w 200w Zonne Aangedreven Openlucht
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | AC 85-265V |
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170lm-180lm/w |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van 170lm/W Pf0.9 100w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Stralingshoek (°): | 90 |
6500K 10000lm lichtgevende buiten LED overstroming lichten voor industriële
| Kleurtemperatuur (CCT): | 2700K-6500K |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik: | Voorraad, industrie, detailhandel |
| IP-classificatie: | IP65 |
Maak 100 Watts waterdicht 150 Lichten van de Watts Zonne Openluchtvloed
| IP Classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
Lichten van de landschapsip65 de Openlucht Geleide Zonne Aangedreven Vloed
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120° |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Veiligheid Waterdichte Ip65 200 Watts Geleid Vloedlicht Zonne
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
600w zonne Openluchtvloedlichten met Sensor Draagbare Warme Witte RGB
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
IP65 waterdichte geleide openluchtvloedlichten 20W 30W 50W 100W 150W 200W
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
30W 50W 100W 300W 500W LED-Zonne-Floodlicht Buiten IP65 Flood Light
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Laadtijd: | 6-8 uren |
| Kleurtemperatuur: | Warm wit |

