Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 500w solar flood light ] bij elkaar passen 73 producten.
Hoge Lumen Slanke 137.3*156.3*30mm Openlucht LEIDENE Vloedlichten 20w
| Type: | Openlucht LEIDEN vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
IP65 openluchtabs Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 50w 100w 150w 250w
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte macht: | 200W/300W/400W/500W |
| Productnaam: | ABS Hoge Machts Zonnestraatlantaarn |
20 W 30 W 60 LEIDENE van de de Machts Zonnestraatlantaarn van W van de Hoge het Daglichtcontrole Rijweglamp
| Productnaam: | Geïntegreerd LEIDENE Zonnestraatlantaarn Zonne LEIDEN Licht |
|---|---|
| Macht: | 100w/200w/300w/400w |
| Sleutelwoord: | Openlucht LEIDENE van het lamp Hoge Lumen Zonnestraatlantaarn |
Wall Football Pitch Warm Wit 200w LED Flood Light 5054 SMD AC 600w 800w
| Kracht: | 200w 300w 400w 500w 600w 700w 800w 900w 1000w |
|---|---|
| Invoer ((Frequentie): | AC 85-265V ((50/60Hz) |
| Doeltreffendheid: | 90lm/W |
KCD Kleine automatische schakelaar 60w 200w 300w Beveiliging Goedkope LED-verlichting Zonneverlichting Buitenverlichting 100w
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
Zonnestraatlantaarn 100w 150w 200w 300w 500w van de Kcd de Super Helderheid Ip67 met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Buitenzonne-energie licht 50w 100w 200w 300w 400w 500w
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 130 lm/W |
| Wattage: | 200W |
150W LED Flood Light Gemakkelijk te installeren Compact Ruimtebesparend Ontwerp Buiten Floodlight Energiezuinig Helder Verlichting voor Tuinen Patio's magazijnen en meer
| productnaam: | GK-P |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kracht: | 50W-600W |
KCD Factory Supply 35000 Lumen 150w 300w Floodlight High Lumens High Power Stadion IP66 200w Indoor LED Floodlight
| productnaam: | IK02-2 |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
Mono panelen IP67 Projector Zonne-Floodlamp Sensor Floodlamp 5000 lumens 100w
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Kracht: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| Spanning: | Gelijkstroom 6V |

