Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 500w solar flood light ] bij elkaar passen 73 producten.
Waterdichte Ip65 50w leidde Zonnevloed Lichte Openlucht 8500 Lumen
| Energietype: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Grijs |
Solar Flood Light, LED Outdoor Light, Waterdicht Bewegingssensor Light, Duurzaam Aluminium, Energiezuinige Verlichting, Tuinlicht, Parkeerplaatslicht, Warehouse Light
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Kracht: | 500 W |
De zonne Geleide Vloed steekt Lamp300w 400W 500W Ip65 Waterdichte Openluchtverlichting voor Tuin aan
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | AC 85-265V |
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170 |
Energie - de Lichtenafstandsbediening Waterdichte IP65 300W van de besparingsbuitenkant Geleide Vloed
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Van de waterdichte Openlucht LEIDENE van Ip65 de Zonnelichten 80ra Landschapsvloed
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Het aluminium Waterdichte Ip65 100w leidde Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
25watt 40watt 60watt 100watt schijnwerpers op zonne-energie Geïntegreerde buitenschijnwerper
| productnaam: | Zonne de vloedlicht van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminium profiel |
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
Van het 60 LEIDENE van W 100 W 200 W het Zonne Openlucht Warme Wit Vloed Lichte Veiligheid Aangedreven Commerciële Landschap
| Productnaam: | zonnevloedlicht |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Lagere prijs Zonne-reflector licht Buitenprojector Flood Light Led Remote Control Waterdicht Flood Light 40W 60W 120W
| Naam van het product: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Materiaal van huisvesting: | Aluminium |
| Laadtijd: | 6-8 uur |

