Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 500w solar flood light ] bij elkaar passen 73 producten.
Iedereen in Één Hoge Machtsstraatlantaarn 200w 300w 400w LiFePO4 integreerde Zonnepaneelsysteem
| Productnaam: | ABS allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| LEIDENE Macht: | 200W/300W/400W |
| GDT (K): | 3000K~3500K (warme witte)/6000K-6500K (koel wit) |
Spuitgieten Aluminium Solar Led Schijnwerper Ip65 50w 300w Intelligente Afstandsbediening
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
|---|---|
| Werktijd: | ≥12 uur |
| Werkmodus: | Lichtinductie + intelligente afstandsbediening |
Zonne Openlucht LEIDENE van 30W 50W 100W 150W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, snelweg, buiten, binnenplaats, tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Verbeter uw verlichting met zonne-energie vloedlampen Energiebesparend en duurzaam
| Materiaal: | ABS Huisvesting |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kracht: | 50W-500W |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Projectoren Beveiliging Stadion Tuin Buiten 12v SMD Smart Nieuwe RGB LED Floodlight Flood Lights
| productnaam: | GK-P |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
IP65 Waterdichte Afstandsbediening Zonne-schijnwerper 25w 40w 60w 100w 200w
| Energietype: | Zonne-energie |
|---|---|
| Behuizingsmateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
KCD Aluminium 6500k Lens Projectoren 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400 watt LED Flood Light
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kracht: | 50W-600W |
Aluminium 6500k Lens Projectoren 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400 Watt LED Flood Light
| productnaam: | GK-P |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kracht: | 50W-600W |
KCD Hoog vermogen IP65 rechthoekige armaturen Dimmable Top verkoop Tuin buiten licht 6500k LED overstroming Lichte grijze kleur
| productnaam: | IK03-E 300W |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| THD: | < 12% |
KCD Factory Supply 35000 Lumen 150w 300w Floodlight High Lumens High Power Stadion IP66 200w Indoor LED Floodlight
| productnaam: | IK02-2 |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |

