Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led solar dusk to dawn flood light ] bij elkaar passen 55 producten.
Explosiebestendige het Zonnepaneelstraatlantaarn van de Lithiumbatterij 34000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
7500lm het geïntegreerde 50 van de Watts Zonnestraatlantaarn 90° waterdichte IP65 zonnelicht van de hoge machts super brigh van de Straalanglec voor weg
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Geleid Chip Ip 66 Tribune verdeelde alleen 6500k-Zonnepaneelstraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Groothandel Aluminium Housing All in One Solar Powered Street Lamp Buiten 200W 300W 400W 500W Tuinlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
| Toepassing: | Buiten, tuin, weg, enz. |
Waterdichte IP66 integreerde Zonne de Sensor Lichte hoge macht van 20W voor heldere de fabriek van de tuinweg
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Afstandsbediening Geïntegreerd Buiten LED Straatlicht 300Watt 400Watt Zonne-Straatlicht Alles in één Met Grote Batterij
| Naam van het product: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
| Materiaal van de lampkarosserie: | aluminiumlegering |
170lm/w hoog Lumen allen in Één Openlucht Zonnestraat Postlichten Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Iedereen in Één Hoge Machtsstraatlantaarn 200w 300w 400w LiFePO4 integreerde Zonnepaneelsysteem
| Productnaam: | ABS allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| LEIDENE Macht: | 200W/300W/400W |
| GDT (K): | 3000K~3500K (warme witte)/6000K-6500K (koel wit) |
Brigdelux 5050 100W 170lm/W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |

