Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led solar dusk to dawn flood light ] bij elkaar passen 55 producten.
OEM Zonnevloed Licht Aluminium die Waterdicht Draadloos Openluchtwallside-Licht huisvesten
| Kleur: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Stijl: | Modern |
van de Vloedlichten 100w van 2700K 6500K Zonne Aangedreven LEIDENE van de de Capaciteits3.2v Batterij SMD 3030 Grote Parels
| Wattage: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Batterij: | 3.2V 6/12/18Ah |
| Zonnepaneel: | 6V 6/15/20W |
17000 Lumen Dissipatie van de de Lenshitte van 100 Lichtenpc van de Watts de Zonne Openluchtvloed
| Lampefficiency (lm/W): | 170lm/W |
|---|---|
| Wttage: | 100W |
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
ODM High Lumen Outdoor Ip65 zonne-energie schijnwerpers 23cm voor parken
| LED lamp: | 2835LED |
|---|---|
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
| Ontlaadtijd: | 20-24 uur |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Waterdichte 30W 172*201*41mm Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Monocrystalline Zonne Aangedreven Vloed steekt Afstandsbediening voor Tuinpakhuis aan
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| HOOFDchip type: | SMD 2835 |
Draadloze Zonne Openlucht de Vloedlichten Smd 5050 van 50w 100w 200w 300w
| Wattage: | 50w, 100w, 200w, 300w, ect. |
|---|---|
| LEDs: | smd 2835/smd 5050 |
| Boon hoek: | 180 graden |
Waterdichte Anti-diefstal allen in Één Zonnestraatlantaarn 30 Wattsschemer om te dagen 400w/u/ed28/ps m155/e
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |

