Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led solar dusk to dawn flood light ] bij elkaar passen 55 producten.
100 Geïntegreerde Lichtentuin van de Watts Zonne Openluchtvloed Sensor Automatische Schemer Till Dawn
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 100W 120W 200W |
| Productnaam: | PC-Lenssmd LEIDEN Zonnevloedlicht |
Hoge helderheid zonne-energie vloedlampen 170LM/W Voor parkeerterrein
| Afstandsbediening: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type batterij: | LiFeO4 5AH-30AH |
| Lumen: | 170LM/W |
Van 100 LEIDENE van W 150 W 200 W Zonne Openlucht Opgezette de Projector Lichte Bouwers Vloedlichten Grond
| Productnaam: | Zonne Openluchtlicht met Bewegingssensor |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Sleutelwoord: | Openlucht Zonne Waterdichte de Vloedlichten van gelijkstroom |
Van Openlucht LEIDENE van KCD SMD het Navulbare Koele Witte Waterdichte Aluminium Vloedlichten IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120 |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
Eco Friendly Aluminum Outdoor 200W Solar Led Flood Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Ip65 ABS Openlucht LEIDENE Zonnevloed Lichte 30w 40w 80w 100w 200w Schijnwerper
| Controlewijze: | Lichte controle + afstandsbediening + tijdcontrole |
|---|---|
| Masker materiaal: | PC |
| Kleur: | Zwart |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Veiligheid Waterdichte Ip65 200 Watts Geleid Vloedlicht Zonne
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Het aluminium Waterdichte Ip65 100w leidde Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Waterdichte Ip65 50w leidde Zonnevloed Lichte Openlucht 8500 Lumen
| Energietype: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Grijs |

