Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ led solar dusk to dawn flood light ] bij elkaar passen 55 producten.
Zonne de Vloedlicht van SMD2835 300w voor Tuin Vierkante Binnenplaats
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
100W IP67 170lm/W 10kg integreerde de Zonne openluchtschemer van Straatlantaarn zonnestraatlantaarns om te dagen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 12V |
LEIDENE van 100w 150w 200w zette de Zonne Aangedreven het Pakhuisgrond Vloedlichten Met afstandsbediening op
| Spaander: | SMD2835 |
|---|---|
| Input: | DC6V |
| Lichtgevend: | 160Lm/W |
Licht van de aluminiumip65 het Openlucht Waterdichte Zonne60w Geleide Vloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 6V |
| Lamplichtstromen (lm): | 10200 |
SMD2835 de geïntegreerde Lichten 25w 40w 60w 100w 200w van de Stadion Zonne Aangedreven Vloed
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 170 |
| Lichtbron: | SMD2835 |
High Power Outdoor 300 W LED Solar Flood Light met 2835SMD 30AH batterij
| Zonnepaneel: | MONO-paneel |
|---|---|
| Werk temperatuur: | -20-50 |
| PF: | >0,9 |
Zwart Lichaam 17000 Lichten 50w 100w 200w 300w IP65 van de Lumen Openlucht Zonnevloed
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garantie: | 3 jaar |
IP65 waterdicht zonnebloedlicht - hoog licht, lichtgewicht ontwerp met premium merk LED-chips
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| CCT: | 6500K. |
| Garantie: | 3 jaar |
Mono panelen IP67 Projector Zonne-Floodlamp Sensor Floodlamp 5000 lumens 100w
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Kracht: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| Spanning: | Gelijkstroom 6V |
50000 de Zonnestraatlantaarn van Separate 200w van het Lumencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

