Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip65 waterproof led street light ] bij elkaar passen 326 producten.
De uiterst dunne Geleide Straatlantaarn 50Watt van 130lm/W Smd
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
LEIDENE van Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W van de hoge Machts zonnestraatlantaarn Zonne Waterdichte Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
OEM ODM 220V 150Watt maken de Openlucht LEIDENE Straatlantaarns draaibare het merkspaanders waterdicht van IP65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
High Brightness Waterproof Ip67 200w Solar Led Street Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
China Factory Solar Power All in One Solar Led Street Light 12V 50W 100W 150W 200W Buiten energiebesparende bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
EMC 100 Watts allen in Één Zonnestraatlantaarn voor Bureauschool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |
Hoge Machtsip65 Waterdichte Zonnestraatlantaarn 60 Watts Goedgekeurde RoHS
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 6V |
| Lamplichtstromen (lm): | 10200 |
100W integreerde allen in Één Openlucht Zonne Geleide Waterdichte Straatlantaarn IP65
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Hoog Lumen allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn IP65 100watt voor het Gebied van de Tuinparkeerplaats
| Productnaam: | Openluchtip65 waterdichte 20w 40w 60w allen in één geleide zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | Aluminium +PC |
| Modules: | 3 modules |

