Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip65 waterproof led street light ] bij elkaar passen 330 producten.
Hoge Machtsik10 170lm/W Openlucht Zonne LEIDENE Straatlantaarns met de Optische Lens van PC
| Productnaam: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline 5V/15W |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |
Intelligente Zonne Super Heldere Geleide Waterdichte Straatlantaarn 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
SMD integreerde Openlucht LEIDENE Straatlantaarns150w Modulaire Slim allen in met Pool
| Productnaam: | Van de maïskolfbridgelux 20w 30W 50W 80W van IP65 smd geleide de straatlantaarnprijs 100W |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | dia-gietend Aluminium |
KCD waterdicht hooghelderheidslamp buitenshuis 100 Watt langeafstands LED straatlicht met automatische dimmingcontrole
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Ce keurde van Zonne Aangedreven LEIDENE van IP66 12V 60W openlucht 10000 lumen 6000 Straatlantaarns zonnestraatlantaarns goed
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP66 waterdicht |
de Geleide Waterdichte Straatlantaarn van 16500lm Dimmable 110lm/W
| Productnaam: | 200w geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Punt: | LEIDENE Straatlantaarn |
| Type: | De hoge Geleide Straatlantaarn van Lumenwaterpoof IP65 |
Industriële aluminium zonne-LED-straatverlichting 60w 100w 500w met paal
| productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| Materiaal: | Aluminium |
IP66 zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns 100W
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Kerstmis Zonne Aangedreven LEIDENE van 80CRI 240V 200 W Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

