Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip65 waterproof led street light ] bij elkaar passen 330 producten.
IP66 de waterdichte Anticorrosieve Geleide Hoge Helderheid van de 100 Wattsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Geen Bedrading 6500K 30W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
451.5*174.5*70mm 170lm/W 30W van Zonne de Aangedreven LEIDENE zonne aangedreven commerciële rang Straatlantaarnsstraatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Weg Openlucht Waterdichte 170lm/W Zonne Aangedreven Geleide Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Regendichte de Zonne Geleide Straatlantaarn van 60W 100W 150W 200W met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Brigdelux 5050 100W 170lm/W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Zonne Aangedreven LEIDENE van 170lm/w 20w Straatlantaarns met Autointensiteitscontrole
| Itemtype: | zonnestraatlantaarns |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, openlucht, verschillende situatie, tuin, enz. |
| Lichtgevend: | 170 lm/w |
Van het Openlucht LEIDENE van IP66 3000K 100 W Huisvesting Straatlantaarn de Klassieke Decoratieve Aluminium
| Kleur van huisvesting: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal van huisvesting: | Gietend Aluminium |
| HOOFDbestuurder: | CE, MEANWELL |
Hoge Machtsik10 170lm/W Openlucht Zonne LEIDENE Straatlantaarns met de Optische Lens van PC
| Productnaam: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline 5V/15W |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
Afstandsbediening Geïntegreerd Buiten LED Straatlicht 300Watt 400Watt Zonne-Straatlicht Alles in één Met Grote Batterij
| Naam van het product: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
| Materiaal van de lampkarosserie: | aluminiumlegering |

