Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip65 waterproof led street light ] bij elkaar passen 326 producten.
de Koolstof Zonne Aangedreven LEIDENE van 30W 60W 100W Nul Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Matrijs Gegoten 30W 50W 150W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
100 W 200 W 300 Zonne Aangedreven LEIDENE van W Straatlantaarnssmd2835 LiFePO4 Batterij
| Productnaam: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Wattage: | 100W/200W/300W |
| Lichtbron: | Leiden |
Geïntegreerde Uiterst dunne Zonne LEIDENE Straatlantaarn Brigelux Smd 300W
| Macht: | 300w |
|---|---|
| zonnepaneel: | 5V/30W Monocrystalline silicium |
| Lichtbron: | Leiden |
Van de zonne LEIDENE de Veiligheidslichten Straatlantaarns30w 60W 100W Dimmable Lichtsensor
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Led licht IP65 waterdicht 2 jaar garantie beste prijs Nice lamp fabriek
| Lamp: | Geleid |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Componenten Levenstijd: | 100.000 uur |
De explosiebestendige Openlucht Waterdichte Zonnestraatlantaarn 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 85-265V |
Allen in Één Zonne Geleid Straatlantaarn100w 150w 200w Aluminium Openluchtip65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Leidde het Hoge Lumen van het aluminiumlichaam 150W IP66 het merkspaanders van Straatlantaarn draaibare hoge lumen
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Smd 2835 Parels IP65 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 6500K Ra70
| Productnaam: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lichte inrichtingsvorm: | soalr straatlantaarn |

