Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Van anti Openlucht LEIDENE van de Glansschaduw het Aluminium die Vloedlichten het Goede Hitte Dalen huisvesten
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Kleur: | Zwart-wit |
| Luminiousefficiency: | 100lm/w |
Zwart Aluminium die van Openlucht LEIDENE de Reflector100w Hoog Lumen 200 huisvesten Vloedlichten Parels
| Macht: | 100W |
|---|---|
| Lumenefficiency: | 100lm/w |
| Machtsfactor: | >0,9 |
IP65-classificeerde buiten-LED-stroomlampen voor alle weersomstandigheden met PIR-sensor Hoge helderheid super helder
| productnaam: | geleide vloedlichten |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
Cri80 van Openlucht LEIDENE Hoge Macht 100 W 150 W 200 W Vloedlichten IP65
| Productnaam: | hoge lumen explosiebestendige draagbare smd leidde slank vloedlicht |
|---|---|
| Toepassing: | Weg, binnenplaats, weg, openlucht, enz. |
| Lichtbron: | CREE LEDs of Aangepast |
De slanke Matrijs goot Licht van de het Lumenlandschap Geleide Vloed van de Aluminiumvloed het Lichte 30W Openlucht Hoge
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Openlucht Anti verblindt Optische geleide Waterdichte Vloed Lichte 150W IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Van de de Mastoutput van Ce RoHS Hoge Openlucht LEIDENE Vloedlichten voor het Gebied van de Stadionvoetbal
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Openlucht LEIDENE van 8000lm 6500K 400w 300w 200w SMD Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en circuitontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende werkzaamheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (v): | AC220-240V |
Van openlucht Hoge Lumen LEIDENE Waterdichte de Veiligheids2700k Verlichting Vloedlichten 50W
| Lichtbron: | epistar/bridgelux spaander/bridgelux |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Van het buiten200w-LEIDENE Waterdichte Huisvesting Vloed de Lichte Ce Goedgekeurde Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 100 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

