Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
Multifunctie 20 W 40 van de Draagbare LEIDENE van W 12v Gelijke het Werk de Lichte Vervangbare Kleur met Tribune
| Productnaam: | Openlucht navulbare draagbare LEIDEN van 100w het werklicht |
|---|---|
| Werkende Voltageleiden: | Gelijkstroom 6V |
| Geleide Lichtgevende Efficiencyleiden: | 170 Lm /W |
SMD2835 de geïntegreerde Lichten 25w 40w 60w 100w 200w van de Stadion Zonne Aangedreven Vloed
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 170 |
| Lichtbron: | SMD2835 |
De hoge Lamp van het de Tuinlandschap van de Helderheids Zonnevloed Lichte IP65 300W Openlucht
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
IP65 van de waterdichte Openlucht Slimme LEIDENE Zonne Aangedreven de Lichten60w Energie Motievloed - besparing
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
OEM Zonnevloed Licht Aluminium die Waterdicht Draadloos Openluchtwallside-Licht huisvesten
| Kleur: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Stijl: | Modern |
KCD Industrial Aluminium 100w 200w 300w Veiligheid Zonne Flood Light High Lumen Oplaadbare Zonne Floodlights
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Wattage: | 100 W |
| lumenous: | 170LM/W |
CE Garden IP65 Outdoor Waterproof 50W Solar Flood Light
| Itemtype: | Zonne Aangedreven Vloedlicht |
|---|---|
| Toepassing: | LANDSCHAP |
| Macht: | 20W 30W 50W 100W 150W 200W |
van het de Vloed lichte Landschap van 100w 200w 300w IP65 Openlucht de Projectorlamp
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Het Vouwen Draagbaar Waterdicht 1500LM van USB Navulbaar Vloedlicht voor Openlucht het Kamperen Wandelings144w LEIDEN het Werklicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

