Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
De LEIDENE van CRI 80 Zonnevloed Lichte 300W maakt Zonne Openluchtschijnwerper waterdicht
| CRI: | 80 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | Daglicht |
| Zonnepaneel: | Monocrystallin |
Schemer van de de Lichten100w 150W 200W Hoge Macht van de aluminium de Zonne Openluchtvloed aan Dawn With Motion Sensor
| Punt: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
| Macht: | 30w/60w/100w/150w/200w |
Zwarte Zonne Openlucht de Vloedlichten Super Heldere 100W 17000lm van SMD2835
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
| Wattage: | 100 |
van het de Vloedwerk van 20w 30w 50w de Draagbare Geleide Lamp Navulbaar USB
| Itemtype: | Vouwbaar het Werklicht |
|---|---|
| Modelnummer: | Tg02-a |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
60W koel Witte 211.5*251.5*41mm Zonne Aangedreven Vloedlichten
| Macht: | 20w 30w 60w 100w 200w |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 170lm/w |
Explosion Proof 100W 300W Led Solar Flood Light For Gym
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
CRI80 6500K 50 van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Grijs ABS LiFePO4 Hoog rendement
| Wattage: | 50W |
|---|---|
| Lichte vorm: | Zonne openluchtvloedlichten |
| Controlemethode: | Lichte Control&Remote-Controle |
van de Vloedlichten 100w van 2700K 6500K Zonne Aangedreven LEIDENE van de de Capaciteits3.2v Batterij SMD 3030 Grote Parels
| Wattage: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Batterij: | 3.2V 6/12/18Ah |
| Zonnepaneel: | 6V 6/15/20W |
van de het Lumen Draagbare Geleide Vloed van 20w 30w 50w Hoge het Werkklem Navulbaar USB
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Tuin van LEIDENE de Zonne Aangedreven Super Heldere Veiligheid IP67 Met lange levensuur Vloedlichten 30w 60w 100w
| Type: | zonne aangedreven vloedlichten |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000~6500k |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |

