Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
Van het 60 LEIDENE van W 100 W 200 W het Zonne Openlucht Warme Wit Vloed Lichte Veiligheid Aangedreven Commerciële Landschap
| Productnaam: | zonnevloedlicht |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
50W de zonne Openluchtvloed steekt ABS IK07 de Dissipatiehuisvesting aan van de Gehard glashitte
| Puntnaam: | Openlucht de Vloedlichten van 50W Soalr |
|---|---|
| Wattage: | 50W |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsabs |
3000k de openlucht Zonne Aangedreven Vloed steekt LEIDENE Bron 100 Watts 200 Watts Dask aan Dawn Long Time aan
| Macht: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Dekkleur: | Donker grijs |
Super Heldere Openlucht de Parkeerplaatsvloed Lichte 3000k 4000k 5000k 17000lm van 100w
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Garantie: | 3 jaar |
30W de hoge Lichten van de Lumenip66 Waterdichte Openluchtvloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Van 150 Watts LEIDENE de Zonne Openluchtschemer Vloedlichten aan Dawn Security Pir Sensor Motion
| Productnaam: | zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
Pakhuis Openlucht LEIDEN Zonnevloed Licht RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Het werk Wijze: | Licht sensor+remote-controlemechanisme |
| Verlichtingstijd: | 10-12hours per dag |
De warme Witte Zonne Aangedreven Vloed steekt Commerciële 50 W 100 W 200 W aan
| Productnaam: | Licht van de motie het zonnevloed |
|---|---|
| Licht Type: | Zonne, Energie - besparing, muurlicht, leiden |
| Beveiligingsniveau: | IP65 |

