Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
LEIDENE van 100w 150w 200w zette de Zonne Aangedreven het Pakhuisgrond Vloedlichten Met afstandsbediening op
| Spaander: | SMD2835 |
|---|---|
| Input: | DC6V |
| Lichtgevend: | 160Lm/W |
KCD Kleine automatische schakelaar 60w 200w 300w Beveiliging Goedkope LED-verlichting Zonneverlichting Buitenverlichting 100w
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
Draadloze Zonne Openlucht de Vloedlichten Smd 5050 van 50w 100w 200w 300w
| Wattage: | 50w, 100w, 200w, 300w, ect. |
|---|---|
| LEDs: | smd 2835/smd 5050 |
| Boon hoek: | 180 graden |
17000 Lumen Dissipatie van de de Lenshitte van 100 Lichtenpc van de Watts de Zonne Openluchtvloed
| Lampefficiency (lm/W): | 170lm/W |
|---|---|
| Wttage: | 100W |
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
LiFePO4 de Lichten Hoge Lumen van de Batterij het Slimme Zonne Openluchtvloed Koelen
| Toepassing: | lanscape |
|---|---|
| Zonnepaneel: | 6V/10W |
| Kleurentemperatuur: | 2700k-6500k |
ABS Huisvestingsce EMC 100 Watts allen in Één LEIDENE Straatlantaarn voor Parkeerplaatsen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsabs+pc Lens |
| Batterijtype: | Lifepo4 batterij |
PC-Lens die van de Waterdichte LEIDENE Hoge het Lumen LEIDENE Straatlantaarn120° Stralingshoek Parels uitstralen
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Wattage: | 150W |
EMC 30w 60w SMD3030 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
High Brightness Waterproof Ip67 200w Solar Led Street Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
CRI80 draagbaar Navulbaar Geleid het Werklicht van 100w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |

